Spotkanie Arka Gdynia vs Puszcza Niepołomice, wynik 2-0

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Arka Gdynia i Puszcza Niepołomice wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2021-09-25 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Arka Gdynia a Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: K. Czubak 39' 1-0 K. Czubak 68' 2-0

Żółte kartki Arka Gdynia:

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: T. Wojcinowicz 15' T. Wojcinowicz 62' O. Dytyatev 86'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice: T. Wojcinowicz 62'

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Arka Gdynia zmierzy się już z Bełchatów, następne spotkania z drużynami Jastrzębie oraz Korona Kielce natomiast Puszcza Niepołomice z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Górnik Polkowice.

Bardzo często fani piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą pasjonujące poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak przykładowo T. Wojcinowicz nieustannie sprawiają wyśmienitym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy graczami są zajadłe, nie często zdarza się, że są to potyczki statyczne. Obserwujemy widowiskowe asysty czy gole, nieprzepisowe sytuacje na faul zapewniające pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić widowiska sportowe profesjonalnej ligi I Liga. Arka Gdynia i Puszcza Niepołomice oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.