Spotkanie Arka Gdynia vs Korona Kielce na stadionie Stadion Miejski: końcowy wynik 0-0

Dnia 2021-10-08 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 12. Zmierzyły się Arka Gdynia oraz Korona Kielce.

Pierwsza połowa meczu między Arka Gdynia i Korona Kielce zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Arka Gdynia: S. Milewski 64'

Żółte kartki Korona Kielce: M. Gasior 31' D. Blanik 54'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Arka Gdynia stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Lechia Zielona Góra natomiast Korona Kielce z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice oraz Stomil Olsztyn.

Coraz częściej wielu kibiców śledzi bardzo ciekawe starcia w lidze I Liga. Składające się z zdolnych napastników i obrońców drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze jak S. Milewski M. Gasior systematycznie zapewniają kapitalnym fanom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się brutalne faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, wyśmienite asysty i gole, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. Cieszące oko potyczki między drużynami ligowymi są bezkompromisowe, nie często zdarza się, że spotkania męczą. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych iprzeglądać spotkania sportowe ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich zespołów jak Arka Gdynia i Korona Kielce z ligi I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.