Spotkanie ŁKS Łódź vs Arka Gdynia, wynik 1-0

ŁKS Łódź vs Arka Gdynia, wynik 1-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między ŁKS Łódź i Arka Gdynia wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-10-17 10:40 na stadionie Stadion MOSiR rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy ŁKS Łódź a Arka Gdynia.

Gole strzelali: M. Radaszkiewicz 36' 1-0 A. Dominguez 40' 2-0 A. Dominguez

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 45' R. Pirulo 54' M. Dabrowski 74' M. Koziol 87' N. Monsalve 90'

Żółte kartki Arka Gdynia: S. Milewski 22' M. Bednarski 51' K. Czubak 79'

Czerwone kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 74'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź stawi czoła Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin oraz Górnik Polkowice. Kolejno natomiast Arka Gdynia podejmie Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Zielona Góra oraz Miedz Legnica.

Bardzo często liczna grupa kibiców z entuzjazmem śledzi ekscytujące potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się futbolowe drużyny oraz piłkarze jak M. Dabrowski S. Milewski raz za razem zapewniły fantastycznym fanom wrażenia sięgające zenitu. Ustawicznie zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul, wyjątkowe gole oraz asysty zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe zmagania między zawodnikami bywają zagorzałe, rzadko bywa, iż zmagania nudzą. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak ŁKS Łódź i Arka Gdynia w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion MOSiR.