Dnia 2021-10-23 13:00 na stadionie Stadion Miejski odbyło się spotkanie Arka Gdynia vs Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 2-0

Arka Gdynia vs Resovia Rzeszów, wynik 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Arka Gdynia a Resovia Rzeszów wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2021-10-23 13:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Arka Gdynia i Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: H. Adamczyk 18' 1-0 O. Kobacki 28' 2-0

Żółte kartki Arka Gdynia: C. Aleman 10' M. Bednarski 70'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: J. Soljic 47' B. Jaroch 65' D. Kubowicz 76' M. Hebel 90'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był W. Krzton. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Arka Gdynia zmierzy się już z Lechia Zielona Góra, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie natomiast Resovia Rzeszów zmierzy się z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice i Odra Opole.

Wielu kibiców z entuzjazmem śledzi ekscytujące potyczki ligi I Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak C. Aleman J. Soljic nieustannie serwują pierwszorzędnym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się nieustępliwe, nie często bywa, że zmagania przynudzają. Zdarzają się brutalne faule, książkowe asysty czy bramki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego względu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych,oglądać spotkania sportowe lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Arka Gdynia oraz Resovia Rzeszów w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski.