Dnia 2021-11-05 19:30 na obiekcie Stadion Miejski miał miejsce mecz między Arka Gdynia i Podbeskidzie - 1-0

 

Po pierwszej połowie spotkania między Arka Gdynia i Podbeskidzie wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2021-11-05 19:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Arka Gdynia i Podbeskidzie.

Gole strzelali: H. Adamczyk 83' 1-0

Żółte kartki Arka Gdynia: M. Dobrotka 56' K. Czubak 90'

Żółte kartki Podbeskidzie: K. Bilinski 11' M. Wypych 22' J. Bieronski 48' M. Roginic 90'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był W. Myć. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Arka Gdynia stawi czoła Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów a Podbeskidzie zmierzy się z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice i Odra Opole.

Coraz częściej wierni kibice piłki nożnej śledzą interesujące poczynania ligi I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo M. Dobrotka K. Bilinski częstokroć zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom wiele niesamowitych wrażeń. Systematycznie obserwujemy ostre sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, przepiękne asysty oraz bramki gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami z ligi bywają nader nieustępliwe, nie często bywa, iż widowiska nie są warte uwagi. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich ioglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich drużyn jak Arka Gdynia i Podbeskidzie w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.