Sandecja Nowy Sącz vs Arka Gdynia, wynik meczu - 3-1

Sandecja Nowy Sącz vs Arka Gdynia, wynik końcowy 3-1. W dniu 2021-11-14 14:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Arka Gdynia.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Sandecja Nowy Sącz i Arka Gdynia wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

 

Gole strzelali: D. Sovsic 3' 1-0 M. Bednarski 20' 1-1 D. Wolny 36' 2-1 S. Rudol 85' 3-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: R. Janicki 10' M. Malkowski 88' M. Malkowski 89'

Żółte kartki Arka Gdynia: A. Kasperkiewicz 87' 88'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz: M. Malkowski 89'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Główny sędzia meczu - . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Sandecja Nowy Sącz zmierzy się już z SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Górnik Polkowice natomiast Arka Gdynia z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Arka Gdynia.

Dzisiaj kibice śledzą bardzo fascynujące potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Składające się z zdolnych obrońców/napastników futbolowe drużyny i zawodnicy jak R. Janicki A. Kasperkiewicz często zaserwowały wyborowym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy graczami okazują się bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, że potyczki nas męczą. Trafiamy na nieprzepisowe faule kończące się czerwonym kartonikiem, efektowne gole oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych iprzeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Udział takich legendarnych drużyn jak Sandecja Nowy Sącz i Arka Gdynia w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.