Mecz między Arka Gdynia i Stomil Olsztyn na obiekcie Stadion Miejski dnia 2021-12-05 11:40: wynik końcowy 6-0

Arka Gdynia kontra Stomil Olsztyn wynik spotkania 6-0.

Pierwsza część spotkania między Arka Gdynia oraz Stomil Olsztyn zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 6-0.

Dnia 2021-12-05 11:40 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 20 pomiędzy Arka Gdynia a Stomil Olsztyn.

Gole strzelali: M. Marcjanik 36' 1-0 F. Hiszpański 48' 2-0 M. Żebrowski 58' 3-0 A. Deja 69' 4-0 M. Marcjanik 72' 5-0 M. Marcjanik 89' 6-0

Żółte kartki Arka Gdynia: M. Bednarski 75'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: S. J. Bwanga 34' M. Dampc 55' R. Remisz 75'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Arka Gdynia zmierzy się już z Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Górnik Polkowice a Stomil Olsztyn z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i ŁKS Łódź.

Kibice śledzą niezwykle ciekawe starcia w lidze I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak M. Bednarski S. J. Bwanga nieprzerwanie gwarantują wspaniałym sympatykom emocje z najwyższej półki. Nieprzerwanie natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul, idealne asysty czy bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Potyczki między graczami ligowymi okazują się zajadłe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, że spotkania nudzą. To też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać widowiska piłkarskie ligi I Liga. Arka Gdynia oraz Stomil Olsztyn oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.