Dnia 2022-03-12 11:40 odbyło się spotkanie między Odra Opole oraz Arka Gdynia: końcowy wynik 1-3

Odra Opole kontra Arka Gdynia 1-3.

Pierwsza połowa spotkania między Odra Opole a Arka Gdynia zakończyła się 0-3. Końcowy wynik meczu to 1-3.

Dnia 2022-03-12 11:40 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 23 pomiędzy Odra Opole a Arka Gdynia.

Gole strzelali: M. Kamiński 17' 0-1 A. Deja 22' 0-2 H. Adamczyk 43' 0-3 M. Marzec 90' 1-3

Żółte kartki Odra Opole: M. Kaminski 75' K. Nowak 90'

Żółte kartki Arka Gdynia: S. Milewski 38' K. Skora 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Główny sędzia meczu - Z. Dobrynin. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Odra Opole zmierzy się już z Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice oraz Stomil Olsztyn a Arka Gdynia z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa.

Oddani kibice z zapałem śledzą pasjonujące potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi M. Kaminski S. Milewski nierzadko zapewniły wspaniałym fanom emocje sięgające zenitu. Natrafiamy na wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między zawodnikami bywają niezwykle zaciekłe, rzadko zdarza się koniec końców, że są to mecze nie warte uwagi. Dlatego więc warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych iśledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Odra Opole i Arka Gdynia jak ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.