Mecz Arka Gdynia kontra GKS Katowice, wynik 2-2

Arka Gdynia kontra GKS Katowice, wynik 2-2. W dniu 2022-03-19 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Arka Gdynia oraz GKS Katowice.

Po pierwszej połowie meczu między Arka Gdynia a GKS Katowice wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

 

Gole strzelali: F. Szymczak 25' 0-1 M. Marcjanik 74' 1-1 K. Czubak 89' 2-1 A. Jędrych 90' 2-2

Żółte kartki Arka Gdynia:

Żółte kartki GKS Katowice: O. Repka 41'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny sędzia meczu to W. Myć. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Arka Gdynia stanie naprzeciw Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast GKS Katowice z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice oraz Odra Opole.

Wielu kibiców śledzi starcia ligi I Liga. Mocne drużyny piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy jak O. Repka często zapewniły pierwszorzędnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Nieprzerwanie obserwujemy przechodzące do historii asysty czy bramki, brutalne faule zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite potyczki między piłkarzami z ligi okazują się bardzo zajadłe, nie często bywa ostatecznie, iż mecze nas męczą. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi I Liga oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Arka Gdynia i GKS Katowice oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.