Na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-04-03 16:00 odbył się mecz Arka Gdynia vs SKRA Częstochowa: wynik 3-2

Arka Gdynia vs SKRA Częstochowa wynik 3-2. W dniu 2022-04-03 16:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Arka Gdynia i SKRA Częstochowa.

Po pierwszej połowie spotkania między Arka Gdynia oraz SKRA Częstochowa wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

 

Gole strzelali: H. Adamczyk 12' 1-0 C. Aleman K. Czubak 29' 2-0 A. Mesjasz 40' 2-1 K. Napora 84' 2-2 H. Adamczyk 89' 3-2

Żółte kartki Arka Gdynia: C. Aleman 20' A. Deja 22' M. Bednarski 65' H. Adamczyk 90'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Baranowicz 70' A. Paluszek 87'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny arbiter spotkania - . Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Arka Gdynia zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Jastrzębie a SKRA Częstochowa zmierzy się z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Górnik Polkowice.

Coraz częściej zauważamy, że fani futbolu śledzą poczynania w lidze I Liga. Interesujące drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak C. Aleman B. Baranowicz wielokrotnie zapewniają wyborowym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Natrafiamy na nieczyste sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, spektakularne gole czy asysty, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Cieszące oko walki między zawodnikami ligowymi bywają nader zagorzałe, rzadko bywa, że mecze męczą kibica. Z tego powodu warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Arka Gdynia oraz SKRA Częstochowa jak ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.