Mecz między Tychy 71 oraz Arka Gdynia na stadionie Stadion Miejski dnia 2022-04-07 18:30 - wynik 0-2

 

Po pierwszej połowie spotkania między Tychy 71 a Arka Gdynia wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2022-04-07 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 25 pomiędzy Tychy 71 a Arka Gdynia.

Gole strzelali: H. Adamczyk 19' 0-1 C. Alemán 64' 0-2

Żółte kartki Tychy 71: B. Biel 22' D. Polap 67'

Żółte kartki Arka Gdynia: H. Memic 88' K. Czubak 88'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Szczech. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Tychy 71 stanie naprzeciw Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice. Kolejno natomiast Arka Gdynia z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz ŁKS Łódź.

Dzisiaj wierni fani z zaangażowaniem śledzą potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Interesujące futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak B. Biel H. Memic raz za razem zapewniły kapitalnym entuzjastom wiele emocji. Cieszące oko zmagania między piłkarzami są nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się koniec końców, iż są to widowiska usypiające. Zdarzają się wspaniałe asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi I Liga. Tychy 71 oraz Arka Gdynia jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.