Na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-04-14 16:00 miał miejsce mecz Arka Gdynia - Jastrzębie zakończony wynikiem 3-2

Arka Gdynia - Jastrzębie zakończony wynikiem 3-2.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Arka Gdynia a Jastrzębie wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Dnia 2022-04-14 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 28 pomiędzy Arka Gdynia a Jastrzębie.

Gole strzelali: V. Okhronchuk 3' 0-1 C. Alemán 15' 1-1 M. Bednarski 48' 2-1 M. Fábry 55' 2-2 K. Czubak 75' 3-2

Żółte kartki Arka Gdynia: M. Bednarski 38' M. Stepien 54' C. Aleman 65' M. Marcjanik 78'

Żółte kartki Jastrzębie: N. Wybraniec 45'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny sędzia meczu - K. Arys. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Arka Gdynia zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Resovia Rzeszów a Jastrzębie zmierzy się z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice oraz Odra Opole.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą ekscytujące poczynania w lidze I Liga. Fascynujące drużyny futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. M. Bednarski N. Wybraniec często zaserwowały wspaniałym sympatykom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, idealnie wyliczone gole oraz asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Niesamowite walki pomiędzy piłkarzami są niezwykle nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, że są to mecze usypiające. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Arka Gdynia oraz Jastrzębie z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.