Dnia 2022-04-23 10:40 na obiekcie Suzuki Arena odbył się mecz między Korona Kielce oraz Arka Gdynia - wynik końcowy 1-2

Korona Kielce vs Arka Gdynia, wynik końcowy 1-2. Dnia 2022-04-23 10:40 na obiekcie sportowym Suzuki Arena odbył się mecz ligi I Liga kolejki 29 pomiędzy Korona Kielce a Arka Gdynia.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Korona Kielce a Arka Gdynia wynik to 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: E. Shikavka 16' 1-0 K. Czubak 37' 1-1 C. Alemán 64' 1-2

Żółte kartki Korona Kielce: P. Malarczyk 27' L. Zarandia 90'

Żółte kartki Arka Gdynia: A. Deja 8' M. Kuzimski 35' M. Zebrowski 54' C. Aleman 58' O. Kobacki 61'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Musial. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Korona Kielce zmierzy się już z Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice oraz Odra Opole a Arka Gdynia zmierzy się z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica.

Oddani kibice śledzą poczynania w lidze I Liga. Mocne futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak P. Malarczyk A. Deja nieraz zagwarantowały wyborowym fanom mnóstwo przeżyć. Regularnie zdarzają się ostre faule kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Potyczki między graczami są bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się, że są to spotkania mało interesujące. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać spotkania piłkarskie ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Korona Kielce oraz Arka Gdynia i ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Suzuki Arena.