Mecz Resovia Rzeszów kontra Arka Gdynia zakończony wynikiem 4-1

Resovia Rzeszów kontra Arka Gdynia wynik 4-1. W dniu 2022-05-01 13:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 31. Zmierzyły się Resovia Rzeszów i Arka Gdynia.

Pierwsza połowa meczu między Resovia Rzeszów a Arka Gdynia zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: M. Kuzimski 37' 0-1 B. Jaroch 63' 1-1 M. Mróz 66' 2-1 B. Eizenchart 75' 3-1 D. Kubowicz 90' 4-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów: J. Soljic 65' A. Komor 71'

Żółte kartki Arka Gdynia: H. Memic 87'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Arka Gdynia: G. Bunoza 11'

Główny sędzia spotkania - S. Krasny. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Resovia Rzeszów stawi czoła Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice i Odra Opole. Kolejno natomiast Arka Gdynia zmierzy się z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice z zapałem śledzą ekscytujące poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Utalentowane piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy jak J. Soljic H. Memic częstokroć zaserwowały fantastycznym sympatykom wiele pozytywnych przeżyć. Trafiamy na wyśmienite asysty czy gole, nieprzepisowe faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami zdarzają się nieustępliwe, nie często zdarza się, iż są to mecze usypiające. Warto więc przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Stal.