Spotkanie pomiędzy Arka Gdynia i Sandecja Nowy Sącz zakończone wynikiem 2-1 na stadionie Stadion Miejski dnia 2022-05-22 10:40

Arka Gdynia vs Sandecja Nowy Sącz, wynik końcowy 2-1. W dniu 2022-05-22 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Arka Gdynia i Sandecja Nowy Sącz.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Arka Gdynia i Sandecja Nowy Sącz zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: M. Marcjanik 45' 1-0 M. Dobrotka M. Zebrowski 82' 2-0 L. Zjawinski 90' 2-1

Żółte kartki Arka Gdynia: K. Czubak 56' E. P. Diaw 74' H. Adamczyk 79' E. P. Diaw 90'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: E. Maissa Fall 89' D. Szufryn 89'

Czerwone kartki Arka Gdynia: E. P. Diaw 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Arka Gdynia stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i natomiast Sandecja Nowy Sącz z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Mnóstwo fanów śledzi potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak K. Czubak E. Maissa Fall nieraz zagwarantowały kapitalnym fanom wiele niezapomnianych emocji. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami są zajadłe, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż widowiska nas męczą. Obserwujemy efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy każdego fana, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich,śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich znanych zespołów jak Arka Gdynia i Sandecja Nowy Sącz w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.