Spotkanie pomiędzy Arka Gdynia i Zaglebie Sosnowiec zakończone wynikiem 0-0 dnia 2022-07-23 15:30

Arka Gdynia - Zaglebie Sosnowiec 0-0. Dnia 2022-07-23 15:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 2. Na przeciw siebie stanęły Arka Gdynia i Zaglebie Sosnowiec.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Arka Gdynia a Zaglebie Sosnowiec zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Arka Gdynia:

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Sobczak 43' M. Rozwandowicz 68' M. Rozwandowicz 74' M. Fabry 77'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Rozwandowicz 74'

Główny sędzia meczu to P. Pskit. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Arka Gdynia stanie naprzeciw Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Tychy 71.

Liczni fani śledzą fascynujące starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Mocne futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak S. Sobczak raz za razem zaserwowały fantastycznym entuzjastom mnóstwo wrażeń. Zmagania pomiędzy graczami bywają bardzo zażarte, rzadko bywa, iż są to widowiska nużące. Zdarzają się wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Gorąco zachęcamy każdego z fanów, aby oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Arka Gdynia oraz Zaglebie Sosnowiec jak ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.