Na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana dnia 2022-07-30 15:30 miał miejsce mecz Wisla Krakow vs Arka Gdynia - 1-0

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Krakow i Arka Gdynia wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-07-30 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 3. Zmierzyły się Wisla Krakow oraz Arka Gdynia.

Gole strzelali: M. Żyro 60' 1-0

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Jelic Balta 25' V. Basha 40' K. Wachowiak 71' W. Szywacz 90' B. Jaroch 90' H. Sobol 90'

Żółte kartki Arka Gdynia: M. Marcjanik 45' M. Marcjanik 58' P. Stolc 62' B. Rymaniak 79' S. Milewski 84' M. Dobrotka 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Arka Gdynia: C. Aleman 25' M. Marcjanik 58'

Główny arbiter spotkania to J. Przybył. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow stanie naprzeciw Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71. Kolejno natomiast Arka Gdynia z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Górnik Łęczna.

Liczni fani śledzą niezwykle interesujące potyczki w lidze I Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak I. Jelic Balta M. Marcjanik nieprzerwanie sprawiają kapitalnym fanom mnóstwo wrażeń. Potyczki pomiędzy drużynami bywają niezwykle zagorzałe, nie często zdarza się koniec końców, że spotkania męczą. Zdarzają się przechodzące do historii asysty czy bramki, nieczyste sytuacje na faul dodające niesamowite wrażenia z meczu. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga. Wisla Krakow i Arka Gdynia i ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.