Na obiekcie Stadion Miejski miał miejsce mecz między Arka Gdynia i Sandecja Nowy Sącz - 1-1

Arka Gdynia kontra Sandecja Nowy Sącz, wynik końcowy 1-1. W dniu 2022-08-05 16:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Arka Gdynia i Sandecja Nowy Sącz.

Po pierwszej połowie spotkania między Arka Gdynia a Sandecja Nowy Sącz wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: K. Czubak 14' 1-0 M. Marcjanik 90' 1-1

Żółte kartki Arka Gdynia: J. Gol 35'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: K. Slaby 4' D. Szufryn 52' M. Walski 80' K. Toporkiewicz 88' J. Wrobel 90'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Trochimiuk. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Arka Gdynia zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Odra Opole a Sandecja Nowy Sącz zmierzy się z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Tychy 71.

Dzisiaj liczna grupa fanów śledzi bardzo interesujące potyczki ligi I Liga. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak J. Gol K. Slaby raz za razem zapewniły pierwszorzędnym fanom mnóstwo przeżyć. Wspaniałe potyczki między piłkarzami ligowymi zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to zmagania statyczne. Natrafiamy na spektakularne gole oraz asysty, nieczyste faule zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi I Liga. Udział takich znanych drużyn jak Arka Gdynia oraz Sandecja Nowy Sącz w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.