Spotkanie Górnik Łęczna - Arka Gdynia zakończone wynikiem 1-2

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Górnik Łęczna a Arka Gdynia wynik to 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-08-14 13:00 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 6 pomiędzy Górnik Łęczna a Arka Gdynia.

Gole strzelali: M. Biernat 16' 1-0 Omran Haydary 37' 1-1 K. Czubak 78' 1-2

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Biernat 71'

Żółte kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pskit. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Górnik Łęczna zmierzy się już z Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz Arka Gdynia a Arka Gdynia podejmie Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice oraz Górnik Łęczna.

Fani futbolu z zaangażowaniem śledzą pasjonujące potyczki w lidze I Liga. Składające się z utalentowanych graczy drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak m.in. M. Biernat niejednokrotnie zaserwowały fantastycznym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż widowiska przynudzają. Regularnie obserwujemy wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich,oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Górnik Łęczna i Arka Gdynia oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Górnik.