Resovia Rzeszów kontra Arka Gdynia, wynik spotkania: 1-3

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Resovia Rzeszów i Arka Gdynia wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

Dnia 2022-08-10 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 5 pomiędzy Resovia Rzeszów a Arka Gdynia.

Gole strzelali: K. Czubak 6' 0-1 M. Kuzimski 61' 0-2 K. Antonik 74' 1-2 Omran Haydary 76' 1-3

Żółte kartki Resovia Rzeszów: K. Chuchro 53' R. Mikulec 60' R. Bak 90'

Żółte kartki Arka Gdynia: M. Stepien 24' P. Stolc 71'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Małyszek. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Resovia Rzeszów stanie naprzeciw GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz Miedz Legnica. Kolejno natomiast Arka Gdynia zmierzy się z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice oraz Górnik Łęczna.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice z zapałem śledzą niezwykle interesujące potyczki w lidze I Liga. Interesujące futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak K. Chuchro M. Stepien systematycznie gwarantują wspaniałym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo wrażeń. Cieszące oko potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to mecze nużące. Zdarzają się przechodzące do historii asysty oraz bramki, bezwzględne sytuacje z faulem, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego też warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Resovia Rzeszów i Arka Gdynia jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Stal.