Arka Gdynia vs Odra Opole, wynik meczu 1-2

Arka Gdynia vs Odra Opole, wynik 1-2. W dniu 2022-08-21 10:40 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 7. Zmierzyły się Arka Gdynia oraz Odra Opole.

Pierwsza część spotkania między Arka Gdynia i Odra Opole zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: M. Urbanczyk 55' 0-1 M. Urbanczyk M. Kaminski 65' 0-2 M. Makuszewski H. Adamczyk 70' 1-2 M. Klec 90' 1-3 M. Spychala

Żółte kartki Arka Gdynia: H. Adamczyk 49' J. Gol 58'

Żółte kartki Odra Opole: K. Nowak 26' D. Czaplinski 78'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Arka Gdynia zmierzy się już z GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Tychy 71 natomiast Odra Opole z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia oraz GKS Katowice.

Oddani fani śledzą poczynania, które startują w lidze I Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak H. Adamczyk K. Nowak częstokroć zapewniły wyśmienitym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Walki między zawodnikami okazują się nader nieustępliwe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż spotkania nas męczą. Stale zdarzają się bezlitosne faule kończące się czerwonym kartonikiem, niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych,oglądać spotkania piłkarskiej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Arka Gdynia i Odra Opole i ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.