Spotkanie między Arka Gdynia oraz Chrobry Głogów zakończone wynikiem 3-4 na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-09-16 16:00

 

Po pierwszej połowie spotkania między Arka Gdynia i Chrobry Głogów wynik to 2-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-4.

Dnia 2022-09-16 16:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 11 pomiędzy Arka Gdynia a Chrobry Głogów.

Gole strzelali: K. Czubak 22' 1-0 M. Machaj 29' 1-1 Omran Haydary 36' 2-1 M. Marcjanik 49' 3-1 S. Steblecki 76' 3-2 S. Steblecki 81' 3-3 M. Jóźwiak 90' 3-4

Żółte kartki Arka Gdynia: J. Gol 4' J. Tomal 77'

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kolenc 42'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Arys. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Arka Gdynia stanie naprzeciw Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów natomiast Chrobry Głogów zmierzy się z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71.

W dzisiejszych czasach wierni kibice z zapałem śledzą poczynania ligi I Liga. Mocne futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak J. Gol J. Kolenc często zapewniają pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Walki między zawodnikami ligowymi są zagorzałe, nie często zdarza się definitywnie, że potyczki nie są warte uwagi. Ustawicznie zdarzają się wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtego kartonika, które zapewniają wspaniałe przeżycia z meczu. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich iprzeglądać mecze futbolowe znanej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Arka Gdynia i Chrobry Głogów jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.