Arka Gdynia vs Podbeskidzie, wynik spotkania 2-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Arka Gdynia a Podbeskidzie zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2022-11-12 16:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 18. Na przeciw siebie stanęły Arka Gdynia oraz Podbeskidzie.

Gole strzelali: K. Czubak 12' 1-0 K. Skora H. Adamczyk 33' 2-0 Goku 50' 2-1 K. Bilinski 80' 2-2

Żółte kartki Arka Gdynia: S. Milewski 56' A. Purzycki 83' J. Gol 90'

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Janota 45' M. Wypych 52' I. Markov 72' K. Drzazga 77'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny sędzia meczu to . Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Arka Gdynia zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Sandecja Nowy Sącz. Kolejno natomiast Podbeskidzie z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71.

Liczna grupa kibiców śledzi potyczki w lidze I Liga. Fascynujące futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak S. Milewski M. Janota często zaserwowały wyśmienitym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy ostre sytuacje na faul, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami z ligi bywają zagorzałe, rzadko okazuje się jednoznacznie, że mecze nas nudzą. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać widowiska sportowe znanej ligi I Liga. Arka Gdynia oraz Podbeskidzie i ich udział w I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.