Mecz Arka Gdynia kontra GKS Katowice zakończony wynikiem 2-2 na obiekcie Stadion Miejski

Arka Gdynia kontra GKS Katowice wynik meczu 2-2. W dniu 2023-04-01 18:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 25 pomiędzy Arka Gdynia a GKS Katowice.

Pierwsza połowa meczu między Arka Gdynia oraz GKS Katowice zakończyła się wynikiem 2-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: K. Czubak 12' 1-0 J. Arak 16' 1-1 K. Czubak 45' 2-1 A. Jędrych 78' 2-2

Żółte kartki Arka Gdynia: J. Gol 35' H. Adamczyk 79' M. Stepien 86' P. Stolc 87' M. Dobrotka 89' D. Gojny 90'

Żółte kartki GKS Katowice: D. Dudzinski 34' M. Wasielewski 83'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Arka Gdynia zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów a GKS Katowice podejmie Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna oraz Tychy 71.

Fani futbolu z zaangażowaniem śledzą pasjonujące potyczki, które startują w lidze I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe oraz piłkarze jak J. Gol D. Dudzinski nieustannie zapewniają wyborowym miłośnikom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Potyczki między drużynami futbolowymi są nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się, że są to widowiska statyczne. Systematycznie obserwujemy efektowne asysty czy bramki, bezwzględne sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Arka Gdynia oraz GKS Katowice z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.