Na stadionie Stadion Ludowy miało miejsce spotkanie między Zaglebie Sosnowiec i Arka Gdynia zakończone wynikiem 1-0

Zaglebie Sosnowiec vs Arka Gdynia 1-0. W dniu 2021-11-20 11:40 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Sosnowiec i Arka Gdynia.

Pierwsza część spotkania między Zaglebie Sosnowiec a Arka Gdynia zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: S. Sobczak 24' 1-0

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Pawlowski 68' V. Dalic 69' J. Ribeiro Oliveira 85' P. Bryla 88'

Żółte kartki Arka Gdynia: M. Marcjanik 37' P. Sasin 42' Marcus 69' M. Dobrotka 70'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Główny arbiter spotkania to . Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Zaglebie Sosnowiec stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Górnik Polkowice natomiast Arka Gdynia z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Stomil Olsztyn.

Kibice z entuzjazmem śledzą starcia, które dotyczą ligi I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak S. Pawlowski M. Marcjanik często zapewniły swoim fanom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy nieprzepisowe faule zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, zapadające w pamięć asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zmagania między graczami są zajadłe, nie często zdarza się koniec końców, że potyczki męczą kibica. Zachęcamy, aby śledzić spotkania sportowe emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Zaglebie Sosnowiec oraz Arka Gdynia w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Ludowy.