Dnia 2021-11-27 11:40 miał miejsce mecz między Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia - wynik 1-0

Chrobry Głogów - Arka Gdynia zakończony wynikiem 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Chrobry Głogów a Arka Gdynia wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-11-27 11:40 na stadionie Stadion GOS rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia.

Gole strzelali: M. Michalec 65' 1-0

Żółte kartki Chrobry Głogów: R. Mandrysz 66' M. Ilkow-Golab 89' M. Lebedynski 90'

Żółte kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Główny arbiter meczu to Ł. Szczech. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Chrobry Głogów stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź oraz Górnik Polkowice a Arka Gdynia z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn oraz Widzew Łódź.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi potyczki, które startują w lidze I Liga. Fascynujące zespoły piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi R. Mandrysz raz za razem zapewniły wyborowym miłośnikom futbolu mnóstwo wrażeń. Regularnie natrafiamy na idealnie wyliczone asysty czy sytuacje podbramkowe, ostre faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zapadające w pamięć zmagania między zawodnikami ligowymi okazują się zagorzałe, nie często bywa, że są to potyczki mało interesujące. Dlatego więc warto przeglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Chrobry Głogów i Arka Gdynia jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion GOS.