Mecz Podbeskidzie kontra Arka Gdynia zakończony wynikiem 0-1

Podbeskidzie kontra Arka Gdynia, wynik 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Podbeskidzie i Arka Gdynia wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2022-07-17 10:40 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki - 1 pomiędzy Podbeskidzie a Arka Gdynia.

Gole strzelali: K. Skóra 57' 0-1

Żółte kartki Podbeskidzie:

Żółte kartki Arka Gdynia: M. Dobrotka 12' J. Gol 40' B. Rymaniak 66' S. Milewski 88' K. Krzepisz 90'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Malec. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Podbeskidzie zmierzy się już z GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Arka Gdynia z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów.

W dzisiejszych czasach wielu fanów futbolu śledzi pasjonujące poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny i piłkarze jak M. Dobrotka niejednokrotnie zaserwowały fantastycznym kibicom mnóstwo emocji. Systematycznie zdarzają się bezwzględne faule, efektowne asysty i gole, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki między piłkarzami bywają bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się koniec końców, iż są to potyczki nużące. Warto więc śledzić mecze piłkarskie ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Podbeskidzie i Arka Gdynia jak ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.