Spotkanie Arka Gdynia - ŁKS Łódź dnia 2023-05-26 18:30 na obiekcie Stadion Miejski: 1-1

Arka Gdynia - ŁKS Łódź wynik meczu 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Arka Gdynia i ŁKS Łódź wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2023-05-26 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 33 pomiędzy Arka Gdynia a ŁKS Łódź.

Gole strzelali: P. Stolc 13' 1-0 M. Kowalczyk 84' 1-1

Żółte kartki Arka Gdynia:

Żółte kartki ŁKS Łódź: R. Pirulo 31'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny sędzia meczu - K. Arys. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Arka Gdynia zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Odra Opole i . Kolejno natomiast ŁKS Łódź z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi ciekawe poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Mocne piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak R. Pirulo częstokroć zaserwowały fantastycznym miłośnikom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Walki między graczami są niezwykle zagorzałe, rzadko bywa, iż są to spotkania usypiające. Zdarzają się przepiękne asysty oraz bramki, bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Gorąco zachęcamy, żeby oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Arka Gdynia i ŁKS Łódź oraz ich udział w I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.