Na obiekcie Stadion Miejski odbyło się spotkanie pomiędzy Arka Gdynia oraz Górnik Polkowice - końcowy wynik 2-0

Arka Gdynia vs Górnik Polkowice, wynik 2-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Arka Gdynia i Górnik Polkowice zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-03-06 14:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 22 pomiędzy Arka Gdynia a Górnik Polkowice.

Gole strzelali: A. Deja 23' 1-0 M. Dobrotka 69' 2-0

Żółte kartki Arka Gdynia: A. Deja 9'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Szuszkiewicz 48'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Arka Gdynia stawi czoła Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71. Kolejno natomiast Górnik Polkowice z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn oraz Odra Opole.

Liczna grupa fanów futbolu z dużym entuzjazmem śledzi poczynania ligi I Liga. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak A. Deja M. Szuszkiewicz wielokrotnie gwarantują fantastycznym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy widowiskowe asysty i gole, bezwzględne sytuacje na faul, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Potyczki pomiędzy graczami z ligi zdarzają się zażarte, niezwykle rzadko bywa, że potyczki nie są interesujące. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga. Arka Gdynia i Górnik Polkowice i ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.