Spotkanie pomiędzy Arka Gdynia i ŁKS Łódź zakończone wynikiem 2-0 dnia 2022-04-27 18:30 na stadionie Stadion Miejski

Arka Gdynia vs ŁKS Łódź, wynik 2-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Arka Gdynia a ŁKS Łódź zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-04-27 18:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 30 pomiędzy Arka Gdynia a ŁKS Łódź.

Gole strzelali: H. Adamczyk 11' 1-0 H. Adamczyk 61' 2-0

Żółte kartki Arka Gdynia: M. Marcjanik 37' S. Milewski 56' G. Bunoza 88' F. Hiszpanski 89'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 9' J. Kuzma 23' S. Juric 31' R. Pirulo 52' J. Moreno 90'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny arbiter meczu to K. Jakubik. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Arka Gdynia stawi czoła Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz. Kolejno natomiast ŁKS Łódź z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole i GKS Katowice.

W dzisiejszych czasach wierni fani piłki nożnej śledzą fascynujące poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Interesujące zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak M. Marcjanik M. Dabrowski raz za razem zapewniły wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej wiele niezapomnianych emocji. Natrafiamy na przepiękne asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki pomiędzy graczami z ligi bywają niezwykle bezkompromisowe, rzadko zdarza się, iż są to widowiska nużące. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić spotkania sportowe ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Udział takich znanych drużyn jak Arka Gdynia oraz ŁKS Łódź z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.